Новинка

Степлер 24/6, 23/8, 20 - 50 аркушів, BM.4251, металевий корпус 168 мм, асорті. BuroMax
190,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 2668
+380 (66) 060-00-69
Viber- +380 (97) 680-99-55
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Торгова марка: BuroMax,
- Степлер 24/6, 23/8,
- Металічний корпус,
- Гумові вставки, запобігають ковзанню,
- Скріплює до 50 аркушів паперу 80 г/м2,
- Скоба: No 24/6 (до 25 аркушів)
- Скоба: No 23/8 (до 50 аркушів)
- Пакування: 12 шт.,
- Артикуул: BM,4251-01 (чорний)
Унікальний і стильний металевий степлер от BUROMAX – степлер, який дозволяє використовувати дві скоби: No 24/6 (до 25) л.) і 23/8 (до 50 л.)
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 57 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Длина | 168 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Buromax |
| Тип управления | Ручное |
| Страна производитель | Китай |
| Прорезиненная ручка | Да |
| Материал | Металл |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Максимальное количество листов | 50 шт |
Информация для заказа
- Цена: 190,50 ₴


